Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Snackpack
Bakery Shop Snack Pack, Dessert Flavours, Banana Cream Pie
4x99.0 g, $0.88/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Hershey's
Milk Chocolate Almond Stuffed With Bar
90 g, $4.43/100g

sale: $5.00, formerly: $6.79
SAVE $1.79
Sum-m
Crispy Chicken Spring Rolls
350 g, $1.43/100g
$2.49
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Grapefruit
1 l, $0.25/100ml

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
PC Blue Menu
Vegetable Lasagna
1.13 kg, $0.88/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Royal
Oven Roasted Chicken Breast Slices
175 g, $2.57/100g

$6.75
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cream Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $1.90/100ml

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Coconut Rice
240 g, $1.58/100g
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
RED BARON
Rising Crust Four Cheese Medley Frozen Pizza
740 g, $0.95/100g
sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Kinder
SURPRISE Milk Chocolate Eggs with Toys, Classic Edition, 3 Pack
60 g, $9.15/100g
$4.29
Plus tax, eco fees apply
PC Organics
Organic Raspberry Hibiscus Kombucha
473 ml, $0.91/100ml
Out of Stock

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Sufra
Halal Plain Probiotic 3% M.F. Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $7.49
Kelloggs
Mini Wheats Cereal Low Sugar Lightly Frosted Original
450 g, $1.66/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Original Milk Chocolate Bar
38 g, $5.24/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Crispy Minis
Apple Cinnamon Flavour Brown Rice Cakes
90 g, $4.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































