Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly: $10.99
SAVE $2.99
Bens Original
CONVERTED Long Grain Parboiled Rice
2.2 kg, $0.36/100g
sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
ALEIA'S
Cook Top Stuffing Mix, Seasoned Poultry
156 g, $6.09/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Cookie Chips Coconut
170 g, $2.94/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Cookie Chips Ginger
170 g, $2.94/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Cookie Chips Salted Caramel
170 g, $2.94/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Cookie Crumble Chocolate Drizzled Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Cookie Dough
473 ml, $1.06/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Magnum
Cookie Duet Ice Cream Bar
3x85.0 ml, $1.96/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Betty Crocker
Cookie Mix, Chocolate Chip, 22 Servings
496 g, $0.81/100g

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Cookies & Cream
473 ml, $1.06/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































