Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $15.00, formerly: $17.99
SAVE $2.99
Balzac's
A Dark Affair Whole Bean Coffee
340 g, $4.41/100g
sale: $28.79, formerly: $33.99
SAVE $5.20
Plus tax
Natural Calm
A Magnesium Powder Supplement Orange Flavour
226 g, $12.74/100g
Low Stock

sale: $2.25, formerly: $3.19
SAVE $0.94
Aylmer
Accents Diced Tomatoes with Green Pepper
540 ml, $0.42/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.19
SAVE $0.94
Aylmer
Accents Spicy Red Pepper
540 ml, $0.42/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.19
SAVE $0.94
Aylmer
Accents Tomatoes Garlic Oil
540 ml, $0.42/100ml

sale: $25.00, formerly: $28.99
SAVE $3.99
Plus tax
Genuine Health
Advanced Gut Health Probiotic 15 Billion Cfu Daily Care
30 ea, $0.83/1ea

sale: $48.99, formerly: $52.99
SAVE $4.00
Plus tax
Genuine Health
Advanced Gut Health Probiotic 15 Billion Cfu Daily Care
60 ea, $0.82/1ea
Low Stock

sale: $41.99, formerly: $49.99
SAVE $8.00
Plus tax
Genuine Health
Advanced Gut Health Probiotic 50 Billion Cfu Daily Care
30 ea, $1.40/1ea
Low Stock

sale: $45.00, formerly: $54.99
SAVE $9.99
Plus tax
Genuine Health
Advanced Gut Health Probiotic Immune + Vitamin D And Zinc
30 ea, $1.50/1ea
Low Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Aero
Aero Chocolate Mousse Milk Chocolate Bar
105 g, $3.80/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Nestlé
Aero Milk Chocolate Bar
42 g, $4.74/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero Milk Chocolate Bar
97 g, $4.11/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Nestlé
Aero Milk Chocolate Minis
135 g, $5.18/100g

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Nestlé
Aero Peppermint Bubble Bar
41 g, $4.85/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Aero
Aero Peppermint Chocolate Bar
95 g, $4.20/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Nestlé
Aero Peppermint Milk Chocolate Minis
135 g, $5.18/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero Scoops Choco Strawberry
105 g, $3.80/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero SCOOPS Double Chocolate
105 g, $3.80/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Aero Truffle Salted Caramel, Milk Chocolate
105 g, $3.80/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































