Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
President's Choice
Concord Grape 100% Juice Blend
1 l, $0.28/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.49
SAVE $1.49
Oasis
Concord Grape Raspberry Pomegranate Juice
1.6 l, $0.31/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Aylmer
Condensed Soup Cream of Mushroom
284 ml, $0.35/100ml
sale: $2.66 MIN 3
, formerly: $2.99
Campbell's
Condensed Soup Garlic Parmesan With Herbs
284 ml, $1.05/100ml
sale: $2.66 MIN 3
, formerly: $2.99
Campbell's
Condensed Soup Grilled Cheese & Tomato Flavour
284 ml, $1.05/100ml
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $2.29
Campbell's
Condensed Soup Spicy Chicken Noodle Medium
284 ml, $0.81/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Aylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Aylmer
Condensed Soup Vegetable
284 ml, $0.35/100ml
sale: $2.66 MIN 3
, formerly: $2.99
Campbell's
Condensed Tomato with Basil and Oregano
284 ml, $1.05/100ml
sale: $6.25 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ferrero Rocher
CONFETTERIA Coconut Almond Specialty Bag, 8 Individually Wrapped Confections
80 g, $8.74/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
General Mills
Confetti Cereal, No Artificial Colours or Flavours
311 g, $1.86/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































