Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Soft Drink
6x710.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
Flavours of the World Masala Fries
650 g, $0.92/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Lemon Lime Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.35/100ml

sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Robin Hood
Best For Bread Homestyle White Flour 5kg
5 kg, $0.20/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Old Dutch
Ridgies Potato Chips Extra Honey Bbq Flavour
200 g, $2.50/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Five Flavour Ice Pops
10x65.0 ml, $1.00/100ml

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Double Chocolate Soft Baked Mini Cookies 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points
Out of Stock
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Fierce Orange Sports Drink
710 ml, $0.42/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Oreo Brown Sugar Bubble Tea Flavoured Cookies
263 g, $1.71/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Mango Raspberry Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Coffee Crisp Snack Size, Made In A Peanut-free Facility
88 g, $3.97/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































