Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Vanilla Cherry Soda Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Dare
Maxi Fruits Strawberry Cookies
280 g, $1.96/100g
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Soft Drink
6x710.0 ml, $0.19/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
Flavours of the World Masala Fries
650 g, $0.92/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Lemon Lime Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.35/100ml

sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Robin Hood
Best For Bread Homestyle White Flour 5kg
5 kg, $0.20/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Old Dutch
Ridgies Potato Chips Extra Honey Bbq Flavour
200 g, $2.50/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Five Flavour Ice Pops
10x65.0 ml, $1.00/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pork & Beef Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































