Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Double Chocolate Soft Baked Mini Cookies 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points
Out of Stock
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Fierce Orange Sports Drink
710 ml, $0.42/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Oreo Brown Sugar Bubble Tea Flavoured Cookies
263 g, $1.71/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Mango Raspberry Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Coffee Crisp Snack Size, Made In A Peanut-free Facility
88 g, $3.97/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Old White Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Brookside
Dark Chocolate, Pomegranate Flavour
235 g, $2.97/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Pink Lemonade Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml

sale: $4.25, formerly: $6.99
SAVE $2.74
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Healthy Choice
Gourmet Steamers Chicken Fettuccini Alfredo
283 g, $2.47/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
No Name
Mixed Fruit in Cherry Gel Dessert Bowls
4x123.0 g, $0.71/100g
sale: $3.75, formerly: $5.00
SAVE $1.25
Plus tax, eco fees apply
Tropicana
Zero Sugar Pineapple Mango
1.36 l, $0.28/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
No Name
Regular Potato Chips Club Size
750 g, $0.80/100g
Low Stock

sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Plus tax
Maynards
SOUR PATCH KIDS BIG HEADSGummy Candy
154 g, $1.30/100g
sale: $1.28, formerly: $1.49
SAVE $0.21
Plus tax, eco fees apply
Mr Brown
Iced Coffee, Cappuccino
240 ml, $0.53/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pork & Beef Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































