Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
Smoked Whole Responsibly Farmed Oysters In Sunflower Oil
85 g, $2.94/100g
Out of Stock
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Ferrero Rocher
Premium Chocolate Bar, 70% Cacao Dark Chocolate with Hazelnut
90 g, $5.32/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Apple Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
$7.99
Plus tax, eco fees apply
Zevia
Zero Sugar Soda, Creamy Root Beer
6x355.0 ml, $0.38/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Eco fees apply
Rougemont
No Sugar Added Low Acid Mellow Apple Juice
2 l, $0.25/100ml
sale: $2.25 MIN 4
, formerly: $2.99
Michelina
Lil Chicken Nuggets With Mac & Cheese
212 g, $1.41/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps Bold & Spicy Buffalo Wing
200 g, $3.00/100g

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Sea Salt & Olive Oil Crackers
180 g, $2.49/100g
sale: $3.75, formerly: $5.00
SAVE $1.25
Plus tax, eco fees apply
Tropicana
Refreshers Watermelon
1.36 l, $0.28/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Fireworks Milk Chocolate Bar
90 g, $4.32/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Monsieur Gustav
Smoked Gouda
170 g, $4.12/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































