Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.00, formerly: $12.49
SAVE $1.49
Mikes
Pepperoni, Bacon and Mozzarella Cheese Pizza
840 g, $1.31/100g
sale: $2.50, formerly: $4.00
SAVE $1.50
Dare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.19/100g
sale: $5.00, formerly: $6.49
SAVE $1.49
Oasis
Strawberry Cranberry Hibiscus Prebio Fibre
1.6 l, $0.31/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.19
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-Ups™ Variety Pack Jolly Rancher Green Apple and Watermelon
141 g, $2.97/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
President's Choice
Apple Strawberry Squeeze Fruit Snacks
4x90.0 g, $1.19/100g
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Stefano Faita
Marinara Pasta Sauce
648 ml, $1.08/100ml

$1.25
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
Watermelon Sparkling Water
1 l, $0.13/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Crave
Korean BBQ Inspired Beef Bolognese Frozen Meal
312 g, $2.24/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Garden Herb
120 g, $3.74/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
President's Choice
Italian-Style Seasoned Bread Crumbs
275 g, $1.09/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
No Name
Nacho Shredded Light Cheese Blend
320 g, $2.12/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
President's Choice
Creamy Horseradish Sauce
250 ml, $1.60/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Spicy Dill Pickle
90 g, $4.99/100g

$6.75
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cranberry Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Loads off Jalapeño Popper Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g
$13.99
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
3 Flavour Variety Pack Sparkling Water
24x355.0 ml, $0.16/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































