Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
President's Choice
Dipped and Chewy S'mores Granola Bars
5x156.0 g, $0.35/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Squash, Kale, and Beet Flatbread
343 g, $1.89/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
President's Choice
Pure Raspberry Jam
500 ml, $1.50/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Go Pure Energy Ball In A Bar Wild Blueberry
140 g, $3.42/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
PC Blue Menu
Twice the Fruit™ Strawberry Spread
500 ml, $1.50/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Caramel Chocolate, Kids Snacks, 5 ct
130 g, $3.45/100g
sale: $4.00, formerly: $5.29
SAVE $1.29
Plus tax
Kashi
Chewy Chia Whole Grain Bars Dark Chocolate, Almond & Sea Salt
175 g, $2.29/100g
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
Sea Salt Popped-Corn Chips 142g
142 g, $2.46/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax, eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater Zero xoxox Bottle
591 ml, $0.59/100ml
Low Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
Oven Baked BBQ Potato Chips
177 g, $2.99/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
President's Choice
Wild Albacore Flaked White Tuna
170 g, $2.35/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































