
Switch & Save
Switch to PC and save on select everyday favourites.
$2.79
Plus tax
President's Choice
100 g, $2.79/100g
Out of Stock

$1.25
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
1 l, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
900 ml, $0.28/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
President's Choice
275 g, $1.09/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g

$1.25
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
1 l, $0.13/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
48 ml, $8.33/100ml