
Switch & Save
Switch to PC and save on select everyday favourites.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
1.89 l, $0.21/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
President's Choice
1 l, $0.28/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
President's Choice
170 g, $2.35/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
225 g, $0.80/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
228 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
PC Organics
227 g, $1.54/100g

sale: $3.25, formerly: $3.37
SAVE $0.12
President's Choice
300 ml, $1.08/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
900 ml, $0.28/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
48 ml, $8.33/100ml