
Switch & Save
Switch to PC and save on select everyday favourites.

$1.25
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
1 l, $0.13/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
200 g, $1.75/100g

$1.25
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
1 l, $0.13/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g
sale: $2.49, formerly: $2.79
SAVE $0.30
PC Organics
454 g, $0.55/100g

$1.25
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
1 l, $0.13/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
President's Choice
1 l, $0.28/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
48 ml, $8.33/100ml
$4.29
Plus tax, eco fees apply
PC Organics
473 ml, $0.91/100ml
Low Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
48 ml, $8.33/100ml