
Switch & Save
Switch to PC and save on select everyday favourites.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
900 g, $0.39/100g
sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
PC Blue Menu
142 g, $2.46/100g

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
227 g, $1.54/100g

$1.25
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
1 l, $0.13/100ml

$1.25
Plus tax, eco fees apply
PC Blue Menu
1 l, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
1.89 l, $0.21/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
48 ml, $8.33/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
1.89 l, $0.21/100ml