
Switch & Save
Switch to PC and save on select everyday favourites.

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
President's Choice
1 l, $0.28/100ml
$4.29
Plus tax, eco fees apply
PC Organics
473 ml, $0.91/100ml
sale: $3.14, formerly: $3.49
SAVE $0.35
Plus tax
PC Organics
200 g, $1.57/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
85 g, $2.94/100g
Out of Stock
sale: $2.49, formerly: $2.79
SAVE $0.30
PC Organics
454 g, $0.55/100g
$2.79
Plus tax
President's Choice
100 g, $2.79/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
900 g, $0.39/100g

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
President's Choice
1 l, $0.28/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
900 g, $0.39/100g
$2.79
Plus tax
President's Choice
100 g, $2.79/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
900 g, $0.39/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
48 ml, $8.33/100ml