Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.69
Plus tax, eco fees apply
The Great Gentleman
Spicy Ginger Beer
250 ml, $0.68/100ml
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Barbecue Flavour
177 g, $2.54/100g
sale: $3.49, formerly: $4.49
SAVE $1.00
Kiju
Mango Orange Fruit Juice Blend
1 l, $0.35/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Nestlé
Turtles Minis Classic Recipe
142 g, $4.92/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
Pokemon Cocoa Snack packs, Made in a Peanut-Free Facility
150 g, $2.99/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Ultimate Garlic Parm Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Roll'd Dill Pickle Blast Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.96/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Berry Pomegranate Liquid Water Enhancer
48 ml, $9.35/100ml
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.75
Clark
Baked Beans With Maple & Bacon Flavours The Canadian
398 ml, $0.44/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.75
SAVE $0.25
Primo
Pasta Sauce, Thick & Zesty Hot & Spicy
680 ml, $0.37/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE 78% Cacao Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Oikos
Pro, High Protein Drinkable Yogurt, Espresso
300 ml, $1.33/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Tre Stelle
Lactose Free Feta Cheese
200 g, $3.00/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































