Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.00, formerly: $8.55
SAVE $0.55
Natrel
Natrel Plus 1% Lactose Free Vanilla Enriched Milk
2 l, $0.40/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
Quaker
Crispy Minis Brown Rice Chips, Cheddar Jalapeño
90 g, $4.99/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
PC Organics
Organic Salted Dry-Roasted Pumpkin Seeds
200 g, $2.25/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
Red Chili Beans
900 g, $0.39/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.49
General Mills
Oatmeal Crisp Breakfast Cereal, Maple Nut, High Fibre and Whole Grains
423 g, $1.53/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Energy Ball In A Bar Roasted Banana
140 g, $3.42/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Garden Vegetable Minestrone Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
$6.75
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































