Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
No Name
Light Cream Cheese Product with Herbs & Roasted Garlic
227 g, $1.54/100g
sale: $5.50, formerly: $5.79
SAVE $0.29
Burnbrae Farms
Eggs2go! 6 Hard Boiled Peeled Eggs
6 ea, $0.92/1ea
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Basil and Spinach Pesto Focaccia
415 g, $0.84/100g
$23.99
Plus tax, eco fees apply
Corona
Cero Alcohol-Free Beer with Natural Flavour and Vitamin D
12x355.0 ml, $0.56/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Nestlé
Crunch Bar, Rich Milk Chocolate and Light Crunchy Rice Crisps, Easy to Share
100 g, $3.99/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
Light Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax, eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater Focus Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Brownie Batter Core Non-GMO
473 ml, $1.48/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
President's Choice
Roasted Garlic & Herb Quinoa
225 g, $1.78/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Salt & Vinegar Flavour
177 g, $2.54/100g
sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
RED BARON
Fully Loaded Pepperoni Hand Tossed Crust Frozen Pizza
815 g, $0.98/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































