Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Tomato & Basil
120 g, $3.74/100g

$2.99
Plus tax, eco fees apply
Milk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.63/100ml
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Pillsbury
Crescents Pizza Crust, Refrigerated Pre-Made Dough, 1 ct
391 g, $1.23/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Mini Tonic Water 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
High Liner
Fillets Beer Battered
500 g, $1.70/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.50
President's Choice
Smoked Whole Responsibly Farmed Mussels In Sunflower Oil
85 g, $2.94/100g
Out of Stock
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Granola Bars Roasted Almond 5CT
210 g, $2.14/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Ultimate Ice Cream Inspired Mint Chocolate
290 g, $1.72/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































