Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Healthy Choice
Simply Steamers Chicken and Vegetable Stir Fry
262 g, $2.67/100g
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Jordans
Morning Crisp Dark Chocolate Granola Cereal
400 g, $1.75/100g

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
Halo Top
Cookies & Cream
473 ml, $1.79/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
La Belle Bretagne
Glazed Liver Pâté, with Pepper
150 g, $2.67/100g
sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Baguettes Rosemary & Olive Oil
120 g, $3.74/100g

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Plus tax
President's Choice
Rich and Chewy Chocolate Chip and Marshmallow Granola Bars
5x120.0 g, $0.46/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Healthy Choice
Gourmet Steamers Honey Glazed Turkey & Potatoes
269 g, $2.60/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Club Soda
6x222.0 ml, $0.43/100ml
sale: $4.00, formerly: $5.29
SAVE $1.29
Plus tax
Kashi
Crunchy 7 Grain With Quinoa Bars Apple Cinnamon Flax
200 g, $2.00/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $2.29
Campbell's
Condensed Soup Spicy Chicken Noodle Medium
284 ml, $0.81/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































