Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Carrot Cake Slice
180 g, $2.22/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.79
President's Choice
Instant Oatmeal, Peaches and Cream, 8 Servings
264 g, $1.44/100g
sale: $4.00, formerly: $5.29
SAVE $1.29
Plus tax
Kashi
Chewy Whole Grain Bars Dark Mocha Almond
175 g, $2.29/100g
sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
Lactantia
Lactose Free Butter Unsalted
454 g, $1.54/100g
500 PC Optimum Points
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Plus tax
Wrigley's
Peppermint-Cobalt Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 1 Sticks, 3 Packs
3 ea, $1.83/1ea
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Strawberry Soda Soft Drink
2 l, $0.21/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Hershey's
Milk Chocolate Almond Stuffed With Bar
90 g, $4.43/100g
sale: $3.49, formerly: $4.49
SAVE $1.00
Kiju
Pomegranate Cherry Fruit Juice Blend
1 l, $0.35/100ml

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax, eco fees apply
Powerade
Fruit Punch Bottle
710 ml, $0.42/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Healthy Choice
Simply Steamers Chicken and Vegetable Stir Fry
262 g, $2.67/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































