Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.19
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-ups Sour - Variety Pack Blue Razzberry ; Berry Punch , 10 Rolls
141 g, $2.97/100g
sale: $5.25, formerly: $5.99
SAVE $0.74
Plus tax
Neal Brothers Foods
Organic Mexican Street Corn Chips
276 g, $1.90/100g
sale: 2 FOR $7.50
, formerly: $4.00
Plus tax
Takis
Buckin' Ranch, Ranch Flavoured Rolled Tortilla Chips
260 g, $1.54/100g
sale: $2.25, formerly: $2.66
SAVE $0.41
Campbell's
Condensed Soup Grilled Cheese & Tomato Flavour
284 ml, $0.79/100ml
sale: $37.99, formerly: $39.99
SAVE $2.00
Plus tax, eco fees apply
Heineken
Full-Bodied Premium Lager (ID required at pick-up)
24x330.0 ml, $0.48/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.99
SAVE $0.99
Plus tax
Surati
Snack Extruded Flour Twist
250 g, $0.80/100g
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Demi-Glace Classic Roast Gravy Mix
34 g, $4.41/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Mini Pizzas, Three Cheese 12-Count
288 g, $1.56/100g

sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
St Hubert
St. Hubert Sauce À La King
398 ml, $0.50/100ml

$5.99
Plus tax, eco fees apply
Ocean Spray
Diet Cranberry Mango Cocktail
1.89 l, $0.32/100ml
Low Stock
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Hershey's
Eat-More Original Toffee Peanut Chew
52 g, $3.83/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































