Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Pasta Seasoning Roasted Garlic & Herbs no artificial flavours
22 g, $6.82/100g
PC Optimum Offer
$3.49
Plus tax, eco fees apply
Roar Organic
Electrolyte Infusions Mango Clementine
532 ml, $0.66/100ml
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
Plus tax
Kinder
SURPRISE Milk Chocolate Egg With Toy, Halloween Gift With Surprise
100 g, $6.00/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
Plus tax, eco fees apply
Remedy
Organic Mango Passionfruit Kombucha
700 ml, $0.86/100ml
$2.79
Plus tax, eco fees apply
Thirsty Buddha
Sparkling Coconut Water, Pineapple
330 ml, $0.85/100ml
sale: $2.75, formerly: $4.00
SAVE $1.25
Tre Stelle
Soft White Cheese Lactose-Free Garlic & Chives 16% M.F.
200 g, $1.38/100g
$7.99
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
Ciliegia & Limone Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $5.49, formerly: $7.29
SAVE $1.80
Puck
Labneh Turkish Recipe Soft White Cheese 14% M.F.
400 g, $1.37/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































