Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.79
No Name
Mild Cheddar Shredded Cheese
320 g, $2.12/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
No Name
Cream Cheese Product with Jalapeno
227 g, $1.54/100g
sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
Agropur Signature
L'Extra Camembert Cheese
170 g, $4.71/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $6.49
Liberte
Classique 0% Smooth Traditional Yogurt, Plain
650 g, $1.00/100g
$7.99
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
CIAO! Lime Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
World of Flavours Piri-Piri Chicken Flavour Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Leapin' Lemurs Cereal
284 g, $2.11/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
Scoop Shop Cotton Candy Ice Cream
946 ml, $0.53/100ml

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Plus tax
Christie
Crispers, Jalapeno Flavour Crackers, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $3.10/100g

sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Olymel
Cooked Ham Traditional
175 g, $40.00/1kg $4.00/100g

sale: $8.00, formerly: $8.79
SAVE $0.79
Fantino & Mondello
Diced Original Cooked Pancetta
125 g, $6.40/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Kinder
CHOCOLATE/CHOCOLAT Milk Chocolate Bar With A Milky Filling, 6 Individually Wrapped Bars Per Pack
126 g, $4.36/100g

sale: $11.99, formerly: $12.99
SAVE $1.00
Nuts to You
Almond Butter Smooth
365 g, $3.28/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.00
Olivieri
Tomato Mozzarella Skillet Gnocchi
280 g, $2.50/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Bobs Red Mill
Rolled Oats Old Fashioned Organic
907 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
ACE
Classic Gourmet Sausage Buns
340 g, $1.47/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































