Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $8.29
SAVE $3.29
Boursin
Truffle Salt Hint of Pepper Spreadable Cheese
150 g, $3.33/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Hershey's
Signature Dark Almonds & Caramel Bar
100 g, $3.99/100g

sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Plus tax
ChocXO
Dark Chocolate Peanut Butter Cups
14 g, $50.00/100g
sale: $4.00, formerly: $5.29
SAVE $1.29
Plus tax
Kashi
Chocolate Peanut Butter Whole Grain Bar, 5 Bars
175 g, $2.29/100g

sale: 2 FOR $10.00
, formerly: $5.79
Leclerc
Celebration Graham Cookies S'mores Style Truffle
240 g, $2.41/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Surati
Ready To Eat Snack Papdi Gathiya
341 g, $0.59/100g
$4.99
Plus tax, eco fees apply
GT's
Synergy The Real Kombucha Trilogy
480 ml, $1.04/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Maple Rooibos Red Tea
20 ea, $0.25/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Healthy Choice
Gourmet Steamers Sweet & Sour Chicken
283 g, $2.47/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































