Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$5.44
Plus tax
Magnum
Mini Classic Milk Chocolate Ice Cream Bars
4x55.0 ml, $2.47/100ml
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax, eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater zero Squeezed Bottle
591 ml, $0.59/100ml

sale: about $6.00, formerly: $7.98
SAVE $1.98
L'Extra
Brie Cheese
$30.00/1kg $13.61/1lb
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE Raspberry Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Sufra
Halal 2% Plain Probiotic Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Ginger Ale
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer
$4.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cucumber Mint Flavour Iced Green Tea
1.36 l, $0.35/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
Poppi
Wild Berry Soda
355 ml, $0.70/100ml
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
CLIF
Energy BarsWhite Chocolate Macadamia Nut, Granola Bar
68 g, $4.40/100g
$17.99
Plus tax
CLIF
Energy BarsWhite Chocolate Macadamia Nut, Granola Bar Pack of 12
12x68.0 g, $2.20/100g
Low Stock
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
Dairy Milk, OREO Cookie Bits and Vanilla Creme, Chocolatey Candy Bar
95 g, $4.09/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































