Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Clover Leaf
Baby Clams, Whole Yellow In Water
142 ml, $2.46/100ml
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Crave
Bacon & Egg Scramble with Cheddar Cheese Frozen Meal
200 g, $2.00/100g
1,500 PC Optimum Points
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
President's Choice
Bacon-Wrapped Stuffed Jalapeno Peppers
225 g, $4.00/100g
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.75
Clark
Baked Beans With Maple & Bacon Flavours The Canadian
398 ml, $0.44/100ml
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.75
Clark
Baked Beans With Tomato, Bacon & Brown Sugar Flavours Homestyle
398 ml, $0.44/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































