Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Crave
Buffalo Chicken Mac & Cheese Frozen Meal
300 g, $1.33/100g
1,500 PC Optimum Points
$33.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Low Sugar Protein Bars, Almond Salted Caramel Flavour
12x56.0 g, $5.06/100g
Low Stock

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars Chocolate Peanut Butter Flavour
68 g, $3.68/100g

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Chip Cookie Dough Flavour, 20g of protein
68 g, $3.68/100g

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Flavour, 20g of Protein
68 g, $3.68/100g

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Mint Flavour, 20g of Protein
68 g, $3.68/100g

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Vanilla Almond Flavour, 20 g of Protein
68 g, $3.68/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
Burnt Almond Dark Chocolate Bar
90 g, $4.32/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
President's Choice
Butter Chicken
350 g, $1.57/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































