Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Hershey's
Candy Mini Cookies 'n' Creme
160 g, $4.37/100g

sale: $12.99, formerly: $13.99
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
Crush
Orange Soft Drink
24x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax, eco fees apply
Celsius
Fizz Free Peach Mango Green Tea Energy Drink
355 ml, $1.26/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Layers Mint Chocolate Chip Ice Cream
414 ml, $1.69/100ml
$3.99
Plus tax, eco fees apply
Budweiser
Can (ID required at pick-up)
473 ml, $0.84/100ml
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kraft
Baker's Premium 70% Dark Chocolate Baking Bar
170 g, $4.12/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































