Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
So Delicious
Dairy Free Cocowhip Original Frozen Topping
255 ml, $2.35/100ml

$14.99
Plus tax, eco fees apply
Busch
Dealcoholized Beer With Natural Flavour De-Alc Lager
12x355.0 ml, $0.35/100ml
Low Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax, eco fees apply
Glaceau
Vitaminwater essential Bottle
591 ml, $0.59/100ml
sale: $6.30, formerly: $7.00
SAVE $0.70
PC Organics
Organic Whole Raw Cashews
200 g, $3.15/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Peanut Butter
48 g, $5.19/100g

sale: $5.50, formerly: $6.50
SAVE $1.00
Plus tax
Chapmans
Super Frosty Light Neapolitan Ice Cream Bar
18x75.0 ml, $0.41/100ml
$24.99
Plus tax, eco fees apply
Budweiser
Beer Tin (ID required at pick-up)
12x355.0 ml, $0.59/100ml
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Dare
Whippet Sticks Cookie Dough
250 g, $2.20/100g
sale: $7.00, formerly: $10.00
SAVE $3.00
Plus tax
Reese's
25Ct Peanut Butter Cups Snack Sized Candy
390 g, $1.79/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Crave
Sweet & Tangy Pulled Pork with Spicy Sweet Potatoes Frozen Meal
283 g, $1.41/100g
1,500 PC Optimum Points

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Dr Oetker
Shirriff Coconut Pie Filling & Dessert Mix
130 g, $2.30/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































