Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
Butter Croissant Buns
300 g, $1.67/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Vegetable Medley Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Strawberry Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml

$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Root Beer Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Campbell's
Classic Chicken Noodle Ready to Serve Soup
515 ml, $0.58/100ml
sale: $4.88, formerly: $5.99
SAVE $1.11
Plus tax
Binggrae
Melona Frozen Dessert Bars Coconut
560 ml, $0.87/100ml
$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Grape Soda Flavour Sparkling Pop Water 12 Pack
12x355.0 ml, $0.16/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.99
General Mills
Reese's Puffs Breakfast Cereal, Peanut Butter Chocolate, Whole Grains
326 g, $1.84/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Monster Energy
Ultra Peachy Keen
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.29, formerly: $5.49
SAVE $2.20
Minute Maid
Fruit Punch Cartons
10x200.0 ml, $0.16/100ml
Out of Stock
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Pillsbury
Grands! Cinnamon Rolls with Icing, Cinnabon Cinnamon, 5 ct
496 g, $1.11/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaDr Oetker
Ristorante Thin Crust Spinaci (Spinach) Pizza
390 g, $1.15/100g

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































