Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Everything
200 g, $3.00/100g

sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
St Hubert
Hot Chicken Sandwich Sauce
398 ml, $0.50/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.49
General Mills
Cinnamon Chex Breakfast Cereal, Gluten Free, Whole Grains
345 g, $1.88/100g
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Snack Crackers Sour Cream & Onion
177 g, $2.54/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Cashew Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.29
Kelloggs
Poptarts Pop Tarts Frosted Chocolate Fudge Flavour
384 g, $1.12/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Parfait
133 g, $3.01/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Cashew
160 g, $2.81/100g
$15.99
Plus tax, eco fees apply
Corona
Cero Alcohol-Free Beer with Natural Flavour and Vitamin D
6x330.0 ml, $0.81/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.49
General Mills
Oatmeal Crisp Breakfast Cereal, Triple Berry, High Fibre and Whole Grains
399 g, $1.63/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Club Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
President's Choice
100% Orange Mango Juice
1 l, $0.28/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































