Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Gouda Sliced Cheese
210 g, $2.85/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Croissant Plain Mini 10 Pack
187 g, $2.14/100g
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
White Cheddar Flavoured Popped-Corn Chips
142 g, $2.46/100g
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Brisk
Lemon Iced Tea
6x710.0 ml, $0.19/100ml
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Magnum
Classic Ice Cream Bar
3x100.0 ml, $1.67/100ml

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Dare
Breton Simple Goodness Dill & Herb Crackers
180 g, $2.49/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Rockstar
Fruit Punch Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml

sale: $5.50, formerly: $6.99
SAVE $1.49
McCain
Straight Cut French Fries
1.5 kg, $0.37/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Miss Vickies
All Dressed Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































