Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Stefano Faita
Rosée Pasta Sauce
648 ml, $1.08/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
President's Choice
Lactose Free Marble Cheddar Cheese Slices
210 g, $2.85/100g
Out of Stock

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
IOGO
Nanö Bubbles Orange Cream Yogurt With Mango Bubbles 1.5%
4x100.0 g, $0.75/100g
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Rosée Pasta Sauce
425 ml, $1.13/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Crave
Oven Baked Chicken and Ham in Macaroni & Cheese
320 g, $2.18/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
Kelloggs
Froot Loops Fruit Loops Cereal With Marshmallows
315 g, $1.84/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































