Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Fruit Flavoured Snacks, Variety Pack, Gluten Free, 6 ct
138 g, $3.25/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Drumstick Simply Dipped Vanilla Cones
4x135.0 ml, $1.20/100ml
Out of Stock

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Classico
Traditional Pizza Sauce
410 ml, $1.46/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Orange Can
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Mexican Style Rice
250 g, $1.52/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
Red Split Lentils
900 g, $0.39/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
President's Choice
Lactose-Free Plain Cream Cheese
250 g, $1.80/100g
Low Stock

sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Activia
Probiotic Yogurt, Lactose Free, Strawberry
650 g, $0.62/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































