Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Crave
Bacon & Egg Scramble with Cheddar Cheese Frozen Meal
200 g, $3.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Caramel Popcorn
250 g, $1.80/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Butter & Garlic Rice
250 g, $1.52/100g
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Oasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

$2.50
Plus tax, eco fees apply
Powerade
Zero Sugar Sports Drink Blue Raspberry Bottle
710 ml, $0.35/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Mug
Root Beer No Caffeine
2 l, $0.20/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Sunchips
Garden Salsa flavour Multigrain Snacks
205 g, $2.68/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Peach Mango Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $6.49, formerly: $7.00
SAVE $0.51
Loney's
Dehydrated Chicken Broth
400 g, $1.62/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
Limonata Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.43/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Pineapple Bottle
2 l, $0.21/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































