Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Loads Of Barbecue Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Nestlé
Aero Snack Size, Milk Chocolate
58.4 g, $5.98/100g

sale: $9.00, formerly: $17.00
SAVE $8.00
Flamingo
Chicken Wings Spicy Bbq & Crispy
550 g, $1.64/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax
Cadbury
WUNDERBAR Chocolatey Candy Bar, Individually Wrapped Treat, Sweet Treat
49 g, $4.06/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Sweet Potato Fries
454 g, $1.21/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
No Name
Light Cream Cheese Product
227 g, $1.54/100g
sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Oasis
Orange Pure Breakfast Juice
8x200.0 ml, $0.31/100ml

sale: $3.29, formerly: $5.49
SAVE $2.20
Five Alive
Juice Passionfruit Peach Citrus Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
President's Choice
Chicken Carbonara
260 g, $1.35/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Hershey's
Creamy Milk Chocolate Family Size Bar
100 g, $3.99/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Promise Gluten Free
Handcrafted Sourdough Sandwich Rolls
260 g, $2.69/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pizza Seasoned Beef, Mozzarella, Tomatoes
368 g, $1.22/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Zero Sugar Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pork & Beef Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































