Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Crush
Orange Soft Drink
6x222.0 ml, $0.41/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.50
Plus tax
Nestlé
Oreo Frozen Dessert Cones, Cookies and Cream, 4 Pack
4x135.0 ml, $1.20/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
RED BARON
Rising Crust Signature Pepperoni Frozen Pizza
775 g, $0.90/100g

sale: $5.00, formerly: $7.99
SAVE $2.99
San Daniele
Prosciutto, Smoked
100 g, $5.00/100g

$25.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Variety Pack Sports Drink
24x591.0 ml, $0.18/100ml

$7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Frost Glacer Cherry Sports Dink
6x591.0 ml, $0.23/100ml
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
Plus tax
PopCorners
White Cheddar Flavoured Popped-Corn Chips
142 g, $2.46/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Roll'd Fiery Lime Flavoured Rolled Tortilla Chips
280 g, $1.96/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Schneiders
Smoked Ham Mini Charcuterie
75 g, $6.00/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Soft Baked Chocolate Chip Cookies
300 g, $1.50/100g

$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Orange Cream Soda Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml
Low Stock
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.19
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-Ups Fruit Flavoured Snacks, Tropical Tie-Dye, Gluten Free, 10 ct
141 g, $2.97/100g

$30.00
Plus tax
30 Wing Bucket with Potato Wedges (After 11am)
2050 g, $1.46/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Fierce Lemon Lime Sports Drink
710 ml, $0.42/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
Light Blood Orange, Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.40/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Takis
Rolled Tortilla Chips Blue Heat Extreme
260 g, $2.11/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































