Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
siggi's
Banana Skyr Yogurt 2%100G
400 g, $0.75/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pork & Beef Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































