Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.75, formerly: $4.00
SAVE $1.25
Tre Stelle
Soft White Cheese Lactose-Free Garlic & Chives 16% M.F.
200 g, $1.38/100g

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Feeling Calm Camomile Citrus Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea
sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Plus tax
Neal Brothers Foods
Tortillas New Classics Organic
300 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Monster Energy
Energy Drink Zero Sugar Ultra Fantasy Ruby Red
473 ml, $0.91/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.25
SAVE $0.25
Plus tax
Que Pasa
Organic Red Corn Tortilla Chips
300 g, $1.67/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
PC Blue Menu
Twice the Fruit™ Strawberry & Rhubarb Spread
500 ml, $1.50/100ml
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Bens Original
Street Food Japanese Teriyaki Noodles
250 g, $2.40/100g
sale: $13.00, formerly: $14.99
SAVE $1.99
El Monterey
Grilled Quesadillas
5x113.0 g, $2.30/100g
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Magnum
Mini Classic Milk Chocolate Ice Cream Bars
4x55.0 ml, $2.27/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































