Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
General Mills
Lucky Charms Cereal Bar Treats
120 g, $3.74/100g

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Lactantia
Salted Cultured Butter
454 g, $1.10/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Tre Stelle
Tre Stelle Creamy Cheese Spread, Lactose Free
200 g, $2.50/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Pineapple Fridgepack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Eco fees apply
Brisk
Zero Lemon Iced Tea
710 ml, $0.35/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Philadelphia
Whipped French Onion Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Crystal Light
Liquid Drink Mix, Strawberry Lemonbabe
48 ml, $9.35/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.50
SAVE $1.25
Orville
Popcorn, Buttery Flavour, Mini Bags
8x42.5 g, $1.25/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Fruit Punch Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Tonic Water
2 l, $0.09/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Ben & Jerry's
Cherry Garcia Ice Cream Non-GMO
473 ml, $1.06/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Chapmans
Frozen Yogurt Saucy Spots Salty Caramel & Vanilla Bean
2 l, $0.40/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Oikos
Drinkable Greek Yogurt Caramel Macchiato 0.5% M.F.
300 ml, $1.33/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.50
SAVE $2.50
Samyang
Buldak Stir-Fried Ramen Cheese Artificial Spicy Chicken Flavor
700 g, $1.00/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Plus tax
Werther's Original
Creamy Caramel Filled Hard Candies
135 g, $2.21/100g
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Orange Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml
sale: $5.25, formerly: $5.99
SAVE $0.74
Plus tax
Neal Brothers Foods
Organic Original Corn Chips
276 g, $1.90/100g

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Frozen Dessert, Chocolate Caramel Brownie
473 ml, $1.06/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































