Frozen Bakery & Breakfast
Filters
Frozen Bakery & Breakfast
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Quick Crisp Mini Hash Brown Patties
625 g, $0.88/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Pillsbury
Toaster Strudel Pastries, Strawberry, Breakfast Snacks, 6 ct
326 g, $1.53/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Pillsbury
Toaster Strudel Strawberry Flavour With Cream Cheese Style Filling 6 Pastries
326 g, $1.53/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Nature's Path
Waffles Chia Plus Organic
210 g, $2.86/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pork & Beef Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g





























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































