Frozen Bakery & Breakfast
Filters
Frozen Bakery & Breakfast
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Pillsbury
Toaster Strudel Apple Pastries , 6 Pastries
326 g, $1.53/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
ODoughs
Multigrain Sandwich Thins
510 g, $1.47/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Nature's Path
Flax Plus Organic Gluten Free Waffles, Homestyle
210 g, $2.86/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Nature's Path
Flax Plus Waffles, Buckwheat Wildberry
210 g, $2.86/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Nature's Path
Gluten Free Chocolate Chip Waffle
210 g, $2.86/100g

sale: $11.00, formerly: $11.99
SAVE $0.99
Oggi
Pizza Crusts Butternut Squash Neapolitan Style Crust
250 g, $4.40/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
9 Minute No Flip Potato Patties
600 g, $1.00/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
All-Butter Chocolate-Filled Croissants
320 g, $1.72/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
All-Butter Raspberry-Filled Croissants
360 g, $1.53/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































