Frozen Bakery & Breakfast
Filters
Frozen Bakery & Breakfast
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Mini Pancakes Chocolatey Chip
240 g, $2.92/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Pancakes Protein Minis Buttermilk Vanilla Flavour
5x48.0 g, $2.92/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Protein Waffles Chocolate Chip Brownie
280 g, $2.50/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Protein Waffles Strawberry Blast Flavour
280 g, $2.50/100g

sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
ODoughs
Muffins Double Chocolate
340 g, $2.64/100g

sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
ODoughs
Muffins Wild Blueberry
300 g, $3.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































