Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $6.49
Liberte
Classique 2.9% Smooth Traditional Yogurt, Strawberry
650 g, $1.00/100g
$7.99
Plus tax, eco fees apply
San Pellegrino
CIAO! Peach Flavoured Sparkling Water
6x330.0 ml, $0.40/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Royal
Oven Roasted Chicken Breast Slices
175 g, $2.57/100g
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Banana
200 ml, $1.00/100ml

$4.99
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Peach Mist Naturally Fruit-Flavoured Water Beverage
6x500.0 ml, $0.17/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
Plus tax, eco fees apply
Remedy
Kombucha Ginger Lemon
700 ml, $0.86/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $7.49
Kelloggs
Mini Wheats Mini Wheat Minis Cereal Original
430 g, $1.74/100g

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Spritz-Up Lemon-Lime Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































