Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Watkins
Pure Vanilla Extract
59 ml, $13.54/100ml
PC Optimum Offer

sale: $25.00, formerly: $25.99
SAVE $0.99
IFC seafood
Canadian Snow Crab Clusters Wild Caught
500 g, $5.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Tonic Water
6x222.0 ml, $0.43/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
President's Choice
Homestyle French Onion Dip
200 g, $1.75/100g

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Rooibos Red Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream with Fairtrade Ingredients S'More Please! Non-Gmo
473 ml, $1.48/100ml
sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Plus tax
Snyders
Pretzel Pieces, Hot Buffalo Wing
240 g, $1.46/100g
$9.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
8x330.0 ml, $0.38/100ml
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Plus tax
Wrigley's
Spearmint-Rain Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 1 Sticks, 3 Packs
3 ea, $1.83/1ea
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax, eco fees apply
SunRype
Tropical Mango Juice
1.36 l, $0.35/100ml
sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
President's Choice
Cherry-Topped New York-Style Cheesecake
600 g, $2.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































