Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Miss Vickies
Cacio e Pepe Flavour Kettle Cooked Potato Chips
190 g, $2.89/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
Halo Top
Sea Salt Caramel
473 ml, $1.79/100ml
Out of Stock
sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
Knorr
Bovril Liquid Bouillon Concentrate Chicken Flavour
250 ml, $2.00/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
PC Blue Menu
Twice the Fruit™ 3-Berry Spread
500 ml, $1.50/100ml
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Kraft
Macaroni & Cheese Shapes
156 g, $1.28/100g

sale: $9.00, formerly: $13.00
SAVE $4.00
Olivieri
Rainbow Tortellini with Cheese
700 g, $1.29/100g
Low Stock

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Eco fees apply
Rougemont
100% Pure Royal Gala Apple Juice
2 l, $0.25/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax, eco fees apply
Montellier
Clementine Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml
sale: $15.75, formerly: $17.00
SAVE $1.25
PC Organics
Organic Black Chia Seed
907 g, $1.74/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































