Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
Plus tax, eco fees apply
Remedy
Kombucha Wild Berry
700 ml, $0.86/100ml
Low Stock
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Glacier Freeze - Glacier Cherry Sport Drink
6x591.0 ml, $0.25/100ml
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $3.25
SAVE $0.25
Pepperidge Farm
Frank's Redhot Baked Snack Crackers Original Flavoured Limited Edition
180 g, $1.67/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.79
President's Choice
Light Table Syrup
750 ml, $0.64/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
PC Blue Menu
Twice the Fruit™ Blueberry Spread
500 ml, $1.50/100ml
Low Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE Fusion 70% Dark & Milk Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g

$5.44
Plus tax
Magnum
Magnum Ice Cream Bars Dark Chocolate 3 x 85 ml
3x85.0 ml, $2.13/100ml
1,000 PC Optimum Points

sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.99
Plus tax, eco fees apply
Fruit2O
Fruit 2O Sparkling Water, Raspberry Lemon
502 ml, $0.40/100ml
Out of Stock
sale: $7.75, formerly: $8.49
SAVE $0.74
RW Garcia
Sweet Beetroot Crackers 3 Seed Flaxseed Black Sesame Chia
180 g, $43.06/100g
sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
Black Diamond
Combo - Old Cheddar Cheese Cashews & Dried Cranberries
127.6 g, $3.92/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Smart Sweets
Candy Tropical Sours Gummy Candy
50 g, $9.98/100g

$5.44
Plus tax
Magnum
Ice Cream Bars Mini Almond
4x55.0 ml, $2.47/100ml
1,000 PC Optimum Points

sale: $8.50, formerly: $12.49
SAVE $3.99
High Liner
Signature Cuts Haddock Fish Sticks
350 g, $2.43/100g
1,000 PC Optimum Points
$3.49
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
591 ml, $0.59/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































