Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Nestlé
Kitkat POPS, Bite-sized Candy
140 g, $4.99/100g
sale: $30.00, formerly: $31.99
SAVE $1.99
Van Houtte
Colombian Medium, Medium Roast, K-Cup Coffee Pods, 30 Count
30 ea, $1.00/1ea
Low Stock
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.75
Plus tax, eco fees apply
Core Power
Protein Shake Protein Banana Protein Shake
414 ml, $1.15/100ml
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
FANTA
Soda Strawberry Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.79
SAVE $0.79
Fantino & Mondello
Chorizo, Salami and Prosciutto Charcuterie Trio
100 g, $8.00/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Eco fees apply
Glaceau
Smartwater Alkaline with Antioxidant Bottle
1 l, $0.45/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































