Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.50, formerly: $9.29
SAVE $1.79
IOGO
Strawberry-Kiwi Mango Coconut-Pineapple-Banana Vanilla Lactose-Free Yogurt Cups 0%
1.6 kg, $0.47/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Cadbury
MINI EGGS Chocolatey Candy
151 g, $4.63/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
General Mills
Dunkaroos Cinnamon Toast Crunch Vanilla Cookies and Cinnadust Frosting, 6 ct
168 g, $3.57/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Plus tax, eco fees apply
A&W
Rootbeer, case
6x222.0 ml, $0.43/100ml

$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Ginger Ale Flavour Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.16/100ml

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
PC Blue Menu
Meat Lasagna
1.13 kg, $0.88/100g
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Fruit Punch Sports Drink
8x355.0 ml, $0.28/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Chicken Broth
900 ml, $0.28/100ml
sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Pillsbury
Wiener Wraps, Refrigerated Dough, Ready to Bake, 6 ct
200 g, $1.00/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
President's Choice
Pure Strawberry Jam
500 ml, $1.50/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































